Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 15d  / 13n nuo 1299 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programaTAILANDAS: Bankokas–Pataja–Kvai up
ė–Puketas
 
Kelionės datos: pagal individualų užsakymą
 
Kelionės trukmė 15 dienų / 13 nakvynių (Bankokas – 1 n.; Pataja – 4 n.; Kvai upė – 1 n.; Puketas – 7 n.)
 
Kelionės programa:
 
1 diena. Riga–Stambulas
18:30–22:35 val. skrydis Riga – Stambulas.
 
2 diena. StambulasBankokas
01:55 val. Skrydis Stambulas–Bankokas. 14:50 val. Atvykimas į Bankoko oro uostą. Įvažiavimo į šalį formalumų tvarkymas. Sutikimas, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Nakvynė.
 
3 diena. BankokasPataja
Pusryčiai. Savarankiška pažintis su Bankoku. Už papildoma mokestį *ekskursija po Bankoką (85 Eur). Apsilankysite Auksinio Budos šventykloje, Budos statula pagaminta iš 5,5 tonų aukso. Vėliau Didžiuosiuose Karalių rūmuose, kurių teritorijoje yra Smaragdinio Budos šventykla. Pamatysite miesto dangoraižius ir gatvės turgavietes. Tradicine tailandiečių valtimi paplaukiosite miesto kanalais. Ekskursijos metu pietūs. Pervažiavimas į Patają. Atvykimas, apgyvendinimas viešbutyje.  Nakvynė.
 
45 dienos. Pataja
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Patają. Milijono metų akmenų parkas, krokodilų ferma, kurioje vyksta pasirodymai su krokodilais, kaučiuko fabrikas, gyvačių ferma, brangakmenių muziejus. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros. Galima užsakyti papildomas ekskursijas. Nakvynė.
 
6 diena. Pataja–Kančanaburio provincija
Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas į dviejų dienų kelionę Kančanaburio provincijoje. Tai nuostabaus grožio vieta, žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai – įvairiausios poilsio galimybės. Apsilankymas tradiciniame tailandietiškame name, kuriame yra kokosų perdirbimo mini ferma. Vėliau sustojimas Thonburi provincijoje, plaukiojančiame turguje Damnoen Saduak. Valtimis praplauksite vingiuotais kanalais, pamatysite tradicinius tailandietiškus namus ant polių ir tailandietišką turgų. Apsilankysite tikmedžio gaminių fabrike, unikalių gaminių parodoje. Sekantis sustojimas –  garsusis tiltas per upę Kvai, kur Jūs trumpam panirsite į XX a. vidurio istoriją ir detaliai sužinosite „Mirties kelio“ istoriją. Po ekskursijų turėsite galimybę papietauti atvirame restorane su stulbinančia panorama į tiltą per upę.
Po pietų išvyksite į šalia upės esantį egzotišką viešbutį. Nakvynė.
 
7 diena. Kančanaburio provincija–Pataja
Pusryčiai. Išvykimas prie garsiųjų Kančanurio provincijos terminių versmių. Vėliau apsilankysite Saijoko naccionaliniame parke. Čia nepraeinamos tropinės džiunglės ir amžinai žali kalvų šlaitai, giliavandenės upės, triukšmingi kriokliai, o svarbiausia – stebėtino švarumo oras. Ne veltui Kančanaburio provincija  vadinama „Tailando Žalieji plaučiai“. Po pietų džiunglėse keliausite į Dramblių kaimą, kur susipažinsite su šiais nuostabiais gyvūnais. Už papildomą mokestį (20 Eur) galėsite ant dramblių pakeliauti po džiunglių tankumynus. Paskutinis sustojimas – arbatos namelis su didžiule arbatos kolekcija ir tradicinės tailandietiškos medicinos vaistine, kur Jūs sužinosite apie įvairių augalų gydomąsias savybes ir, galėsite sau ar artimiesiems išsirinkti tikrai reikiamų ir naudingų dovanų iš šios kelionės. Išvykimas į Patają. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
8 diena. Pataja–Puketas
Pusryčiai. Išvykimas įoro uostą. Skrydis į Puketą. Atvykimas, apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
9–14 diena. Puketas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Puketą. Ekskursijos metu  susipažinsite su Tailando istorija ir religija, kultūra ir tradicijomis, šiuolaikiniu gyvenimu. Apsilankysite Wat Chalong šventykloje, apžvalgos aikštelėje, kaučiuko fabrike, gyvačių fermoje. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros. Galima užsakyti papildomas ekskursijas. Nakvynė.
 
15 diena. Puketas–Stambulas–Riga
Anksti ryte išvykimas į oro uostą. 05:30–12:35 val. skrydis Puketas–Stambulas. 15:35–17:35 val. Stambulas–Ryga.
 
Kelionės kaina:
 
Viešbutis Chada Hotel 3* (Bankokas); Sea Breeze 3* (Pataja); APK Resort 3* (Puketas)


  nuo 1299 Eur
 
Viešbutis Avani Atrium 4* (Bankokas); Long Beach 4* (Pataja); The Charm 4* (Puketas)


nuo 1599 Eur
 
Pastabos:
 • kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
 • pateikiama galima mažiausia šios kelionės kaina, konkreti kelionės kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos (poilsio sezono), viešbučių ir paslaugų kainos bei valiutų kursų svyravimo.
 • dėl kitų kainų ir papildomos informacijos prašome teirautis tel. (8 5) 249 7878; mob. 8 620 88 506, 8 614 88 055;
 • keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis; 
 • už papildomą mokestį galima užsakyti skrydį iš Vilniaus; 
 • aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami;
 • lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis;
 • turistai Tailande prijungiami prie rusakalbės grupės;
 • informacija dėl skiepų – www.ulac.lt/keliautojams. 
 • minimalus keliaujančiųjų skaičius – 2;
 • kelionę įsigyti galima mūsų biure Konstitucijos pr. 23B-115 Vilniuje arba nuotoliniu būdu.
 
Į kainą įskaičiuota:
 • skrydis Ryga–Bankokas–Ryga  (per Stambulą);
 • registruotas bagažas – 30 kg; rankinis bagažas – 8 kg (kiekvienam keleiviui);
 • maitinimas skrydžio metu;
 • vietinis skrydis į Puketą: registruotas bagažas – 20 kg; rankinis bagažas – 5 kg (kiekvienam keleiviui);
 • pasitikimas oro uoste ir pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 • 14 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje su pusryčiais;
 • ekskursijos ir visi pervežimai pagal programą; 
Į kaina neįskaičiuota:
 • Tailando viza – 50 Eur;
 • nuvykimas į Rygos oro uostą ir  atgal;
 • medicinos išlaidų draudimas;
 • papildomas maitinimas;
 • priemoka už vienvietį apgyvendinimą;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Apie šalį

Tailandas šypsenų šalis. Čia šypsosi visi – atsitiktiniai praeiviai, padavėjai ir pardavėjai, taksi vairuotojai. Jus pasitiks šypsenos vos tik atvyksite į šią egzotišką šalį. Tailandas – Pietryčių Azijos karalystė. Ši šalis slepia savyje daugelį paslapčių ir malonių netikėtumų kvapą gniaužianti Karališkų rūmų prabanga, auksu tviskančios budistų pagodos, vienuolynai,civilizacijos nepaliesti tropiniai miškai ir džiunglės, krokodilų, gyvačių,dramblių fermos, pasakiškai prabangūs viešbučiai ir neįprastai žemos kainos. Čia Jūs pasijusite pasitenkinimą, nes kiekvienam žingsnyje jautiesi esąs lauktas svečias.
 
  
 
Geografinė padėtis. Tailandas – valstybė pietryčių Azijoje. Ribojasi su Laosu ir Kambodža rytuose, Tailando įlanka ir Malaizija pietuose, Andamanų jūra ir Mianmaru vakaruose. Tailando teritorija nusidriekusi iš šiaurės į pietus (didžiausias atstumas – 1 860 km).

Plotas. 514 000 kv. kilometrų.

Klimatas. Tailandas priklauso tropinio klimato juostai. Skiriami trys pagrindiniai sezonai: karštasis – nuo kovo iki gegužės; lietingasis - nuo birželio iki spalio; vėsusis – nuo spalio iki vasario. Vidutinė metinė temperatūra Tailande siekia 28°C, o Bankoke svyruoja nuo 30°C balandį iki 25°C gruodį.

Sostinė. Bankokas.

Politinė sistema. Tailandas – konstitucinė monarchija, valdžią šalyje dalijasi Karalius, dviejų rūmų Parlamentas ir Nacionalinis susirinkimas. Šalies vykdomąją valžią sudaro Ministrų Taryba, kurią kontroliuoja Ministras pirmininkas, kurio kandidatūrą pasiūlius Tailando Karaliui išrenka Nacionalinis susirinkimas.

Gyventojai. Tailande gyvena apie 65 ml. gyventojų. Tailande gausiausios tajų ir laosiečių etninės grupės. Taip pat gana didelė kinų grupė. Kitos etninės grupės yra žymiai mažesnės: malajiečiai, mongolai, khmerai, vietnamiečiai.

Valiuta. Batas (THB) padalintas į 100 satangų.

Kalba. Valstybinė kalba - tajų.

Religija. 94,6 % tailandiečių išpažįsta budizmą, 4,6 % yra musulmonai.

Laikas. Laiko juosta UTC + 7.

Kultūra. Tailando viešųjų pastatų (dažniausiai vienuolynai) architektūroje jaučiama indiškosios ir kiniškosios archtektūros įtaka. Kaip ir skuptūroje, gana apčiuopiamai jaučiamas statymo laikotarpis bei vietininės tradicijos. Vienas ryškiausių tailandietiškos architektūros pavyzdžių yra šventyklų kompleksas ir karališkieji rūmai Bankoke. Šventyklų komplekso, kuriame yra įvairios paskirties pastatų, sienos dekoruotos indų epo scenomis, vaizduojama daug mitologinių gyvūnų. Daug naudojama medinių architektūrinių ir dekoratyvinių elementų. Komplekse gausu mitinių gyvūnų skulptūrų, kurios tikima turinčios antgamtinių jėgų.
Ceriamonialinė ir religinė muzika - svarbi tailandiečių kultūros dalis. Tradiciniame orkestre naudojami gongai, varpeliai, styginiai bei ksilofoniniai muzikos instrumentai. Europiečiams tailandietiškos muzikos skambesys kiek neįprastas, kuris iki dabar Tailande naudojamas įvairiose ceremonijose, religinėse šventėse, klasikiniame tailandiečių teatre.
Reikšmingą vietą užima tradiciniai rankdarbiai iš įvairių brangiųjų metalų, medžio, keramikos.

Vizos. Lietuvos piliečiams reikalinga viza vykstant į Tailandą.

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos