Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 8d  / 7n nuo 460 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa

Pažintinė kelionė „Klasikinė PRANCŪZIJA“
 
Kelionės datos: kiekvieną antradienį, penktadienį, šeštadienį

Kelionės trukmė 8 dienos / 7 nakvynės
 
1 diena (sekmadienis). Vilnius–Paryžius
Skrydis Vilnius–Paryžius. Atvykimas, savarankiškas pervažiavimas į viešbutį, apsigyvenimas. Antroje dienos pusėje ekskursija į *Versalį (už papildomą mokestį). Nakvynė.
 
2 diena (pirmadienis). Paryžius
Pusryčiai. Savarankiška pažintis su Paryžiumi. Už papildomą mokestį ekskursiją į *Normandiją. Vakare galite apsilankyti garsiuose  * Mulen Ruže arba *Lido kabarete. Nakvynė.
 
3 diena (antradienis). Paryžius–Buržas
Pusryčiai. Išvykimas į Luaros slėnį, garsėjantį įspūdingomis pilimis. Apsilankysite garsiojoje Šensono pilyje, vadinamoje „damų pilimi“, vėliau karališkoje Ambuazo pilyje, pasigrožėsite nuostabiąja Karališkąja Šamboro pilimi. Luaros slėnio vynų degustacija. Pervažiavimas į Buržo miestą. Pasivaikčiojimas su palydovu po miesto centrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
4 diena (trečiadienis). Buržas–Lionas–Dižonas
Pusryčiai. Išvykimas į Lioną, įsikūrusį Sonos ir Ronos upių santakoje. Apžvalginė ekskursija po senąjį Lioną: istorinės miesto gatvės ir aikštės, miesto kvartalas garsėjantis unikaliais dengtais praėjimais – traboules, jungiančiais gatves, vidinius kiemus, galerijas, Šv. Jono katedra ir kt. Laisvas laikas. Pervažiavimas į Dižoną. Pasivaikščiojimas su palydovu po miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
5 diena (ketvirtadienis). Dižonas–Kolmaras
Pusryčiai. Išvykimas į Kolmarą – Prancūzijos Elzaso vynų sostinę. Savrankiška pažintis su Kolmaro miestu. Apgyvendinimas viešbutyje šalia Kolmaro. Už papildomą mokestį ekskursiją į *Strazbūrą – Europos Sąjungos sostinę. Apžvalginė ekskursija po miestą. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė. 
 
6 diena (penktadienis). Kolmaras–Reimsas–Paryžius
Pusryčiai. Išvykimas į Reimsą – Šampanės provincijos sostinę, šampano gamybos centrą. Nuo V a. visi Prancūzijos karaliai būdavo karūnuojami Reimso katedroje. Apžvalginė ekskursija po miestą: Reimso katedra, Šv. Remigijaus bazilika ir abatija, Marso Vartų triumfo arka ir kt. Laisvas laikas. Pervažiavimas į Paryžių. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
 
7 diena (šeštadienis). Paryžius
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Paryžių. Apsilankymas Fragonard parfumerijos gamybos įmonėje. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį *ekskursija „Naktinis Paryžius“. Nakvynė.
 
8 diena. Paryžius–Vilnius
Pusryčiai. Savarankiškas pervažiavimas į oro uostą. Skrydis Paryžius–Vilnius.
 
Kelionės kaina:
 

nuo 460 Eur

 
Pastabos
 
Kaina nurodyta vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
Dėl kitų kainų prašome teirautis tel. (8 5)  249 7878; 8 620  88 506; 8 614 88 055.
Galimas apgyvendinimas viešbučiuose miesto centre.
Keičiantis viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis.
Lankytinų objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 1.
Šią kelionę organizuoja Kelionių organizatorius VEGATURAS.
Kelionę įsigyti galima mūsų biure Kostitucijos pr. 23-115, Vilniuje arba nuotoliniu būdu

!!! Išvykimas į ekskursijas ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų miesto vietų, kurios jums bus nurodytos atvykus į Paryžių.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 
 • savarankiškas pervažiavimas oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 • 7 nakvynės 2* viešbučiuose su pusryčiais;
 • kelionė komfortabiliu autobusu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • 2 val. ekskursija po Lioną;
 • 2 val. ekskursija po Reimsą;
 • 2 val. ekskursija po Paryžių;
 • apsilankymas Fragonard parfumerijos gamybos įmonėje;
 • pasivaikščiojimas su palydovu po Buržą;
 • pasivaikščiojimas su palydovu po Dižoną;
 • rusakalbio gido paslaugos. 

Papildomos išlaidos:
 • skrydis Vilnius–Paryžius–Vilnius;
 • savarankiškas pervažiavimas viešbutis– oro uostas;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • priemoka už vienvietį apgyvendinimą;
 • asmeninės išlaidos;
 •  (*) mokami objektai. Turistas pats moka už visus (*) pažymėtus objektus:
 • įėjimo bilietai į muziejus;
 • ekskursija „Naktinis Paryžius” – 40 EUR;
 • ekskursija į Normandija (Honfleras, Etreta) – 100 EUR;
 • ekskursija į Versalį – 60 EUR;
 • vakarienė ir vakaro šou Mulen Ruže arba Lido kabarete (kaina priklauso nuo pasirinktos vakaro programos);
 • ausinės turo metu – 15 EUR;
 • arbatpinigiai vairuotojui ir palydovui.

Apie šalį

  
 
Geografinė padėtis. Prancūzija – šalis Europos pietvakariuose. Pietuose ribojasi su Ispanija, šiaurėje su Vokietija, Belgija, Liuksemburgu, Šveicarija, Monaku, Andora, o rytuose – su Italija. Prancūzijos krantus skalauja Atlanto vandenynas bei Viduržemio jūra. Dėl teritorijos formos patys prancūzai savo šalį kartais vadina šešiakampiu. Didžiąją dalį kraštovaizdžio sudaro lygumos su įsiterpiančiomis kalvomis šiaurėje ir vakaruose. Likusi dalis kalnuota - stambiausi kalnų masyvai yra Pirėnai pietvakariuose, Centrinis masyvas ir Alpės pietryčiuose. Aukščiausia Prancūzijos ir Alpių viršūnė – Monblanas (4808 m). Žemiausia vieta Prancūzijoje – jūros lygio. Pietinėje šalies dalyje didelį plotą apima Centrinis masyvas.

Plotas. 547 030 kv. kilometrų.

Klimatas. Visos be išimties Vakarų žemumos, t.y. beveik pusė Prancūzijos teritorijos, veikiamos Atlanto oro masių. Klimatas ten jūrinis - drėgnas ir vidutiniškai šiltas. Būdingas menkas žiemos ir vasaros temperatūrų skirtumas. Bretanėje vidutinė liepos temperatūra apie 17°C, o sausio - +7°C. Todėl daržovės ir daugelis gėlių visus metus auginamos atvirame grunte. Pietų Prancūzijoje viešpatauja Viduržemio pajūrio klimatas. Žiemą nuo žvarbių orų pernašų užstoja Alpės. Todėl žiemos ten drėgnos ir švelnios, sausio vidutinė temperatūra +8°C, o vasaros karštos ir sausos – vidutinė liepos temperatūra +23°C. Visus metus šioje krašto dalyje daug saulėtų dienų. Kaip jau minėta, toks sveikiausio ir poilsiui tinkamo subtropinio klimato tipas ir kituose žemynuose vadinamas Viduržemio pajūrio klimatu. Centriniame Masyve, Pirėnuose ir Alpėse klimatas žemyninis. Čia pučia stiprūs vėjai, gausu kritulių. Kalnų papėdėse sausio vidutinė temperatūra 1–3°C, bet aukščiau kalnuose atšąla iki - 20°C. Šilčiausią vasaros mėnesį priekalnėse šiaurėje būna 16–18°C, o pietuose – iki 24°C.

Sostinė. Paryžius.

Politinė sistema. Prancūzijos RespublikaĮstatymų leidžiamoji valdžia – Nacionalinė Asamblėja, kurioje dirba penkerių metų kadencijai išrinkti deputatai. Dalis įstatymų leidžiamosios valdžios priklauso Senatui. Administracinis suskirstymas. Prancūzija suskirstyta į 22 žemyninės Prancūzijos regionus ir 4 užjūrio regionus; regionus sudaro 100 departamentų. Taip pat yra kolektyvinės teritorijos (collectivités territoriales) bei Pietų ir Antarktikos teritorijos.

Gyventojai. Pagal gyventojų skaičių Prancūzija užima trečiąją vietą Europoje po Rusijos bei Vokietijos. Prancūzijoje gyvena apie 63 mln. gyventojų.

Valiuta. Prancūzijos piniginis vienetas – euras.

Kalba. Valstybinė Prancūzijos kalba yra prancūzų.

Religija. Katalikai sudaro apie 80 %, musulmonai 5–10 %, protestantai 2 %, judėjai – 1 % gyventojų.

Laikas. Laiko juosta UTC + 1. Vasaros laikas UTC + 2.

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos