Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 8d  / 6n nuo 840 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa

Pažintinė kelionė KINIJA: Pekinas–Sianas–Luojangas–Pekinas
 
Kelionės datos: pagal individualų užsakymą
 
Kelionės trukmė 8 dienos / 6 nakvynės (Pekinas – 1 n.; Sianas – 2 n.; Luojangas – 1 n.; nakvynė traukinyje – 2 n.)
 
1 diena. Vilnius–Pekinas (Beijing)
Skrydis Vilnius–Europos miestas–Pekinas.

2 diena. Pekinas
Atvykimas į Pekiną. Įvažiavimo į šalį formalumų tvarkymas. Pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas 4* viešbutyje. Pietūs kinų restorane. Trumpas poilsis. Apžvalginė ekskursija po miestą: Imperatoriškieji vasaros rūmai. Vakarienė  Pekino anties restorane. Nakvynė.

3 diena. Pekinas–Sianas (Xi’an)
Pusryčiai. Ekskursija prie vieno iš pasaulio stebuklų – Didžiosios Kinų sienos. Perlų fabrikas. Pietūs restorane. Apžvalginės ekskursijos po Pekiną tęsinys: didžiausia pasaulyje Tiananmenio arba Dangaus Taikos vartų aikštė, kurios plotas didesnis nei 400 000 kv. m;  seniausi ir didžiausi  pasaulyje rūmai – Purpurinis Uždraustas miestas, dabar vadinami Imperatorių rūmais arba Gugunu. Išvykimas traukiniu į Sianą. Nakvynė traukinyje.

4 diena. Sianas
Atvykimas į Sianą. Sutikimas, pervežimas ir apgyvendinimas 4* viešbutyje. Trumpas poilsis. Ekskursija į provincijos istorijos muziejų. Pietūs. Apsilankymas vienoje seniausių Kinijoje Didžiojoje laukinių žąsų pagodoje. Laisvas laikas. Nakvynė.

5 diena. Sianas
Pusryčiai. Ekskursija į unikaliąją imperatoriaus Ci Ši Chuango (Qin Shi Huang) kapavietę, kurioje išlikusi 7000 terakotinių natūralaus dydžio karių ir arklių statulų armija. Pietūs. Pasivaikščiojimas po miestą. Vakarienė „koldūnų balius“. Nakvynė.

6 diena. Sianas–Luojangas (Luoyang)
Pusryčiai. Išvykimas greituoju traukiniu į Luojango miestą – seniausiąją Kinijos sostinę, devynių imperatorių dinastijų sostinę. Atvykimas į Luoyangą. Ekskursija į Lunmenio uolų šventyklą, dar vadinama „Drakonų vartais“.  Apgyvendinimas viešbutyje 4*. Vakarienė. Nakvynė.

7 diena. Luoyangas–Šao Linis (Shao Lin)–Pekinas
Pusryčiai. Apsilankymas legendiniame Šao Linio vienuolyne. Vegetariški pietūs vienuolyne. Norintys gali pažiūrėti parodomasias ušu meistrų kovas (už papildomą mokestį). Vakarienė. Išvykimas traukiniu į Pekiną. Nakvynė traukinyje.
 
8 diena. Pekinas–Vilnius
Išvykimas į oro uostą. Skrydis Pekinas–Europos miestas–Vilnius.
 
Kelionės kaina


840 Eur
 
Pastabos
 
Kaina nurodyta vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
Dėl kitų kainų prašome teirautis tel. (8 5)  249 7878; 8 620  88 506; 8 614  88 055.
Pateikiama galima mažiausia šios kelionės kaina, konkreti kelionės kaina priklauso nuo pasirinktos kelionės datos (poilsio sezono), viešbučių ir paslaugų kainos, valiutų kursų svyravimo bei užsakymo dieną galiojančios lėktuvo bilietų kainos.
Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 2.
Šią kelionę organizuoja Kelionių organizatorius VEGATURAS.

Kelionę galima įsigyti internetu arba nuotoliniu būdu.
 

Į kelionės kaina įskaičiuota:
 
 • pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas;
 • 4 nakvynės 4* viešbučiuose  su pusryčiais;
 • pervežimas traukiniu Pekinas–Sianas (nakvynė traukinyje);
 • pervežimas traukiniu Sianas–Luojangas (minkštasis sėdimasis vagonas);
 • pervežimas traukiniu Luojangas–Pekinas (nakvynė traukinyje);
 • maitinimas pagal programą: 5 pietūs, 4 vakarienės;
 • pervežimai ir ekskursijos pagal programą;
 • vietinio gido paslaugos (rusų k.).
 
Papildomos išlaidos:
 
 • skrydis Vilnius–Europos miestas–Pekinas–Europos miestas–Vilnius;
 • Kinijos viza – 80 Eur;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Apie šalį

  
 
Geografinė padėtis. Kinija – valstybė rytų Azijoje. Ribojasi su Afganistanu, Butanu, Mianmaru, Indija, Kazachstanu, Kirgizstanu, Laosu, Mongolija, Nepalu, Šiaurės Korėja, Pakistanu, Rusija, Tadžikistanu ir Vietnamu. Atskirų Kinijos regionų geografinės ir klimatinės charakteristikos labai skiriasi. Geltonosios ir Rytų Kinijos jūrų pakrančių aliūvinės lygumos gausiai apgyvendintos, o Vidinės Mongolijos kraštovaizdyje dominuoja stepės. Pietų Kinijoje daug kalnų. Centro rytuose išsidėsčiusios dviejų didžiausių Kinijos upių – Huanghe ir Jangdzės – deltos. Kitos didelės upės – Sidziangas, Mekongas, Brahmaputra ir Amūras. Vakaruose iškilę dideli kalnų masyvai, visų pirma Himalajai, taip pat aukštos plokštikalnės, dykumos. Nuo kaimyninių valstybių Kiniją skiria įvairios gamtinės kliūtys: rytuose ir pietryčiuose jūros (Geltonoji jūra, Rytų Kinijos jūra ir Pietų Kinijos jūra), pietuose, pietvakariuose, vakaruose ir šiaurės vakaruose - aukšti kalnų masyvai, šiaurėje - stepės ir dykumos, o šiaurės rytuose - upės (Amūras ir Usūris).

Plotas. 9 596 960 kv. kilometrų. Ketvirta pagal dydį valstybė pasaulyje.

Klimatas. Kinijos klimatas įvairiuose regionuose labai skiriasi. Į šiaurinę zoną (kuriai priklauso Pekinas) žiemą ateina arktinis šaltis. Centrinėje zonoje (su Šanchajumi) klimatas švelnesnis, skirtumas tarp žiemos ir vasaros nėra toks ryškus. Pietinėse Kinijos provincijose vyrauja subtropinis klimatas su musoniniais sezonais.

Sostinė. Pekinas.

Politinė sistema. Šalies pavadinimas – Kinijos Liaudies Respublika. Nuo Kinijos Liaudies Respublikos paskelbimo 1949 m. valdančioji partija yra Kinijos komunistų partija. Kinijoje egzistuoja dar aštuonios partijos, esančios pavaldžios valdančiajai. Administraciniu suskirstymas. Kinija suskirstyta į provincijas, autonominius regionus, specialiuosius administracinius regionus ir išskirtuosius miestus.

Gyventojai. Kinijoje gyvena apie 1,3 mlrd. žmonių, kas sudaro apie 20 % visų pasaulio gyventojų. Apie 20,8 % yra jaunesni nei 14 metų, 71,4 % yra nuo 15 iki 64 metų, 7,7 % yra vyresni nei 65 metai.didžiausia valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių.

Valiuta. Ženmibi juanis yra Kinijos valiuta nuo 1948. Ženmibi juanis padalintas į 10 jiao, kurių kiekvienas padalintas į 10 fenų.

Kalba. Oficiali Kinijos kalba yra kinų. Tai toninė kalba, priklausanti kinų-tibetiečių kalboms.

Religija. Kinijoje yra trys pagrindinės religijos: budizmas, taoizmas ir islamas. Budizmas – tai neatsiejama Kinijos kultūros ir istorijos dalis. Šios religijos istorija trunka daugiau kaip 2000 metų. Taoizmo istorija trunka apie 1700 metų. Filosofas, gyvenęs 6 a. prieš Kr., sukūrė pagrindinius šios religijos principus – Yin (moteriškasis pradas) ir Yang (vyriškasis pradas), būtent šie principai sukuria visatoje pusiausvyrą. Islamas Kinijoje paplito 7 a., dabartinėje Kinijoje yra 10 etninių grupių (kirgizai, mongolai ir t.t.), išpažįstančių islamą, tai sudaro apie 18 mln.gyv. Taip pat yra nedidelės katalikų ir protestantų religijos grupės: katalikų – 4 mln. gyv., protestantų – 10 mln. gyv.

Laikas. Laiko juosta UTC + 8. Vasaros laikas neįvedamas.

Vizos. Lietuvos piliečiams reikalinga viza vykstant į Kiniją.
 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos

Pavadinimas Trukmė Data Kaina  
Kinija – Didysis Kinijos turas 15d  / 13n Pasirinktinai nuo 1560 EUR Užsakyti Užklausti
Kinija – Didysis Kinijos turas ir Honkongas 15d  / 13n Pasirinktinai nuo 2300 EUR Užsakyti Užklausti
KINIJA: Pekinas ir poilsis HAINANO saloje 15d  / 13n Pasirinktinai nuo 1350 EUR Užsakyti Užklausti
Kinija: Pekinas, Šanchajus ir poilsis Hainano saloje 15d  / 13n Pasirinktinai nuo 1430 EUR Užsakyti Užklausti
Kinija: Pekinas, Sianas, Guilinas, Šanchajus 15d  / 13n Pasirinktinai nuo 1750 EUR Užsakyti Užklausti
Kinija: Pekinas, Sianas, Luojangas 8d  / 6n Pasirinktinai nuo 840 EUR Užsakyti Užklausti
Kinija: Pekinas, Sianas, Šanchajus, Sudžou 8d  / 6n Pasirinktinai nuo 920 EUR Užsakyti Užklausti