Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 4d  / 3n nuo 77 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa

 
 KELIONĖS AUTOBUSU SU TOPTURU
 
Rumunija - paslaptingais Transilvanijos keliais 5d./4n.   09.14– 09.18 G* SUPER TOP kaina 199 EUR (9 vietos)
Šveicarija - ežerų, kalnų ir krioklių šalis 6d./5n. 09.15– 09.20 G* SUPER TOP kaina 219 EUR (10 vietų)
Zakopanė - Krokuva - Velička 3d./2n.  09.16– 09.18 G* TOP kaina 119 EUR (10 vietų)
Saksonijos Šveicarijos gamta - Drezdenas - Meisenas - Berlynas 4d./3n.  09.21– 09.24 G* TOP kaina 140 EUR (10 vietų)
Praha - Karlšteinas - Karlovy Varai 4d./2n. 09.21 - 09.24 G* TOP kaina 91 EUR (12 vietų)
Svetingosios Estijos salos - Talinas - Pernu 2d./1n. 09.23 - 09.24 G* TOP kaina 77 EUR (13 vietų)
Nepamirštamas savaitgalis Varšuvoje - 5* "Intercontinental Warsaw" viešbutyje 2d./1n. 09.30– 10.01 G* TOP kaina 99 EUR (8 vietos)
Po Italijos saule... stilingasis Milanas, istorinė Roma 7d./5n. 10.02 - 10.08 TOP kaina 255 EUR
Amžinoji Italija - visi keliai veda į Romą 6d./4n. 10.03 - 10.08 TOP kaina 203 EUR
Paslaptingoji Moravija - Brno 3d./2n. 10.06 - 10.08 TOP kaina 99 EUR
Žvilgsnis į Austriją - Olomoucas - Brno 3d./2n. 10.06 - 10.08 TOP kaina 109 EUR
Šiaurės Lenkija. Malborkas - Elbingas - Fromborkas - Gdanskas 2d./1n.  10.07 - 10.08 TOP kaina 82 EUR
Lenkijos istorijos perlai. Krokuva - Velička - Čenstakava 2d./1n. 10.07 - 10.08 TOP kaina 77 EUR
Šokolado festivalis Italija 6d./5n. 10.11 - 10.16 TOP kaina 227 EUR
Saksonijos Šveicarijos gamta - Drezdenas - Meisenas - Berlynas 4d./3n. (galimybė apsilankyti XIII Berlyno šviesų festivalyje!) 10.12 - 10.15 TOP kaina 127 EUR
Auksinė Praha - Drezdenas - Meisenas 4d./2n. 10.12 - 10.15 TOP kaina 91 EUR
V-asis Prahos šviesų festivalis – Karlšteinas – Karlovy Varai 4d./2n. 10.12 - 10.15 G* TOP kaina 91 EUR
(14 vietų )
Praha - Karlšteinas - Karlovy Varai 4d./2n.  10.12 - 10.15 G* TOP kaina 91 EUR
(12 vietų ) 

Kelionės ir kainos

Pavadinimas Trukmė Data Kaina