Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 8d  / 7n nuo 3244 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programaVESTUVĖS ITALIJOJE – VISŲ ĮSIMYLĖJĖLIŲ SVAJONĖ
!


VESTUVĖS ROMOJE
 
Roma – vienas seniausių miestų pasaulyje, kurio kiekviename žingsnyje tvyro senovės, didybės ir galios dvasia. Niekas neliks abejingu šiam įvairiausių epochų ir kultūrų miestui.
Pasirinkadami santuokos registracijos vietą Romoje, jus galėsite užfiksuoti pačius nuostabiausius šios dienos momentus Trevi fontano, Panteono, Romos forumo, Koliziejaus ar kitų istorinių paminklų fone. Architektūros paminklai, senovės dailininkų drobės, aikštės ir parkai džiugins jus savo grožiu ir puošnumu. Vestuvės Romoje bus ryškus ir be galo romantiškas įvykis jūsų gyvenime.

 
 

Vestuvės Kapitolijaus salėje
 
Kapitolijaus salė yra pačiame Romos centre, ant Kapitolijaus kalvos šalia Koliziejaus ir Romos forumo. Vestuvių ceremonija vyksta raudonai dekoruotoje Renesanso stiliaus salėje su marmurinėmis kolonomis ir didžiulėmis liustromis. Salė vadinama Raudonąja sale. Šioje salėje labiau tikėtina, kad jus paskelbs karaliumi ir karaliene, o ne tik vyru ir žmona.
Vestuvių ceremonija šioje salėje labai populiari ir todėl ceremonija trunka tik 15 min. Santuokos registracija Kapitolijaus salėje vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais.
 
Vestuvės Karakalos salėje
 
Karakalos vestuvių salė yra pačiame Romos centre šalia Koliziejaus ir Romos forumo. Senovėje šioje vietoje buvo Terme Caracalla terminiai šaltiniai, kurių griuvėsiai datuojami 217 m. pr. Kr. 1560 m. šalia buvo pastatytas vienuolynas, kurio salėje šiuo metu vykdomos santuokos registracijos ceremonijos. Tai nedidelė, bet labai jauki salė, talpinanti apie 50 žmonių. Salė labiau tinka neformaliom vestuvių ceremonijoms. Salė labai erdvi ir elegantiška: aukštos lubos, medinės kolonos, raudonos aukso spalva dekoruotos kėdės, baltos statulos.
Santuokos registracija vyksta kiekvieną dieną. Vestuvių ceremonijai jus galite užsakyti savo mėgstama muziką.
 
 
VESTUVĖS MILANE
 
Milanas – pripažinta mados ir grožio sostinė. Vestuvių ceremonija vyksta vienoje iš Karališkųjų rūmų Palazzo Reale salių. Rūmai keletą šimtmečių priklausė Milano valdovų Visconti dinastijai. Šiuo metu rūmuose eksponuojamos meno vertybės, vyksta įvairio parodos. Vienoje iš rūmų salių miesto savivaldybė praveda vestuvių ceremonijas. Jūsų vestuvės Milane bus iš tikrųjų karališkos.

 
 
 
VESTUVĖS VENECIJOJE
 
Vestuvės Venecijoje vyksta savivaldybės Cavalli rūmuose prie Didžiojo kanalo. Šie Renesanso epochos
Rūmai yra šalia Rialto tilto. Po vestuvių ceremonijos jaunavedžiai gali išeiti į balkoną ir nusifotografuoti Rialto tilto fone. Ceremonijos metu groja klasikinė muzika, stalą puošia dirbtinių gėlių kompozicija. Santuokos registracija vyksta pirmadieniais–šeštadieniais nuo 9.00 iki 13.00 val.

 
 
 
VESTUVĖS VERONOJE
 
Vestuvių ceremonijai Veronoje galima pasirinkti keletą vietų, bet populiariausia vieta, žinoma, yra Džiuljetos namas. Vestuvių ceremonija Džiuljetos name vyksta kiekvieną savaitės diena, bet tik pirmadieniais ryte ceremonija vyksta be namo-muziejaus lankytojų. Kitomis dienomis muziejus atidarytas, todėl jūsų vestuvių ceremoniją galės stebėti lankytojai. Ceremonijos metu smuikininkas sugros 3 muzikinius kūrinius. Ceremonija ir fotosesija Džiuljetos name trunka apie 1 val.
Vestuvių ceremonija Veronoje gali vykti ir kitoje vietoje, o vėliau galima fotografuotis Džiuljetos name ir garsiajame balkone (Carlo Guarienti salėje šalia vietos, kur palaidota Džiuljeta, Palazzo Della Ragione rūmų koplyčioje).

 
 

VESTUVĖS KAPRIO SALOJE
 
Kapris – stebuklinga sala, esanti tarp Neapolio ir Salerno įlankų yra tikras romantikų rojus. Vestuvių ceremonija vyksta Kaprio savivaldybės salėje, esančioje garsiojoje La Piazzetta  (Mažojoje) aikštėje. Susituokti Kaprio saloje svajoja daugelis įsimylėjalių. Ši sala – tai Neapolio įlankos perlas, garsėjanti  visame pasulyje savo kraštovaizdžiu, turtinga augmenija ir magiška atmosfera. Ne veltui, daugelis Holivudo žvaigždžių renkasi šį Italijos kampelį savo santuokai įforminti.
Vestuvių ceremonija vyksta kiekvieną dieną, išskyrus šeštadienį ir sekmadienį.
 

VESTUVĖS FLORENCIJOJE
 
Mes siūlome Jums pasakyti vienas kitam „TAIP“ viename gražiausių Italijos miestų – Florencijoje. Vestuvių ceremonija vyksta miesto centre esančiuose Vekjo rūmuose (
it. Palazzo Vecchio), kuriuose šiuo metu yra meno muziejus, Florencijos miesto mero ir tarybos rezidencija. Muziejuje yra gerai žinomų menininkų, kaip Donatelas, Mikelandželas, Andrea del Verokjas, Domenikas Girlandajas ir kt., darbų. Po ceremonijos būtinai apsilankykite nuostabaus grožio ir jaukumo vidiniame rūmų kiemelyje.
Vestuvių ceremonija trečiadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.
 
 

Pastabos:

Kelionės trukmė 8 dienos / 7 nakvynės.
Kelionės data pagal individualų užsakymą.
Kelionės kaina pagal individualų užklausimą.

 

Apie šalį

  
 
Geografija. Italija -valstybė pietų Europoje. Italija apima aulinio bato formą primenantį pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės – Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje. Jūros pakrantės ilgis sudaro iki 7600 km. Italija priskiriama Pietų Europai.
 
Plotas. 301230 kv. km.
 
Klimatas. Viduržemio jūros (mediteraninis), Sicilijoje – subtropinis. Vidutinė sausio temperatūra nuo 0 iki 12 °C, liepos 20-28 °C, krituliai daugiausia žiemą.
 
Sostinė. Roma.
 
Politinė sistema. Pilnas pavadinimas - Italijos respublika. Demokratinė respublika su dviejų rūmų parlamentu (Parlamento), renkamu 5 metams. Prezidentas renkamas 7 metams ir yra valstybės vadovas. Jį renka parlamentas bendrame posėdyje su nedideliu skaičiumi regionų atstovų. Prezidentas skiria premjerą, kuri siūlo kitus ministrus (formaliai įvardinami prezidento). Ministrų taryba (daugiausiai, bet nebūtinai susidedanti iš parlamento narių) turi turėti pasitikėjimą (Fiducia) abejuose parlamento rūmuose.
Italiją sudaro: 20 regionų - Abruzzo, Basilicata, Calabria, Campania, Emilia-Romagna, Friuli-Venezia-Giulia, Lazio, Liguria, Lombardia, Marche, Molise, Piemonte, Puglia, Sardegna, Sicilia, Toscana, Trentino-Alto Adige, Umbria, Valle d'Aosta, Veneto.

Gyventojai. 58, 7 mln.
 
Kalba. Italų.

Religija. Virš 80% Romos katalikų.

Valiuta. Euras.

Laikas. Laiko juosta UTC +1. Vasaros laikas: UTC +2.

Valstybinės šventės. Naujieji Metai - sausio 1 d. ; Trys karaliai - sausio 6 d.; Šv.Velykos - Velykų sekmadienis ir pirmadienis; Išsivadavimo diena - balandžio 25 d.; Darbo žmonių diena - gegužės 1 d.; Žolinė - rugpjūčio 15 d.; Visų Šventųjų diena - lapkričio 1 d.; Nekaltasis Prasidėjimas - gruodžio 8 d.; Šv.Kalėdos - gruodžio 25 d.; Šv.Steponas - gruodžio 26 d.
 
 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos