Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 5d  / 4n nuo 369 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programaSavaitgalis BARSELONOJE

Barselona − žavus įvairiaspalvis miestas, pilnas energijos ir jaudulio.
Pramogos, komercija, kultūra ir menas čia yra neatsiejamos kasdieninio gyvenimo dalys.

 

Kelionės datos: pagal individualų užsakymą

Kelionės trukmė 5 dienos / 4 nakvynės


Šeštadienis. Vilnius–Barselona
Skrydis Vilnius–Europos miestas–Barselona. Atvykimas į Barselonos oro uostą. Grupinis pervežimas ir apgyvendinimas  viešbutyje 3*. Laisvas laikas. Nakvynė.
 
Sekmadienis. Barselona
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną: miesto simbolis – architekto Antonio Gaudi Šv. Šeimynos bažnyčia, Paseo de Garsia gatvė, Katalonijos ir Ispanijos aikštės, Montžuiko kalvos, uostas ir kt. Nakvynė.

Pirmadienis. Barselona
Pusryčiai. Vykstate į dvasinį Katalonijos centrą – benediktinų ordino Montserato vienuolyną, kuriame saugoma Švč. Mergelės Marijos su Vaikeliu skulptūra – La Moreneta arba „Juodoji“ Madona (paskelbta visos Katalonijos globėja).
Apsilankymas vienoje didžiausių Europoje juvelyrinių parduotuvių „The  Diamond Palace“. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

Antradienis. Barselona
Pusryčiai. Savarankiška pažintis su miestu. Norintys už papildomą mokestį (34 Eur) gali užsakyti ekskursiją pėsčiomis po istorinį Barselonos centrą (Gotikinis kvartalas, miesto katedra, La Rambla bulvaras). Nakvynė.
 
Trečiadienis. Barselona–Vilnius
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Barselona–Vilnius.


Kelionės kaina


nuo 369 Eur


Pastabos:
 • kaina nurodyta vienam asmeniui dviviečiame kambaryje; 
 • grupinis pervežimas oro uostas–viešbutis atvykus nuo 9.00 iki 21.00 val.
 • grupinis pervežimas viešbutis–oro uostas išvykstant nuo 10.00 iki 21.00 val.
 • kelionę galima įsigyti internetu arba nuotoliniu būdu. 

Į kainą įskaičiuota:
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais (švediškas stalas); 
 • ekskursijos pagal programą su rusiškai kalbančiu gidu, įėjimo bilietai, pervežimai.
Papildomos išlaidos:
 • skrydis Vilnius–Barselona–Vilnius;
 • savarankiškas pervažiavimas oro uostas–viešbutis–oro uostas nuo 21.00 iki 9.00 val.;
 • medicininių išlaidų draudimas; 
 • asmeninės išlaidos; 
 • papildomos ekskursijos.

Apie šalį

  
 
Geografinė padėtis. Ispanija - valstybė Europos pietvakariuose. Ispanija užima šešis septintadalius Iberijos pusiasalio, Balearų salas Viduržemio jūroje ir Kanarų salas Atlanto vandenyne. Vakaruose ribojasi su Portugalija, šiaurėje - su Prancūzija ir Andora, pietuose - su Gibraltaru. Rytuose ir pietuose jos krantus skalauja Viduržemio jūra, vakaruose - Atlanto vandenynas, šiaurėje - Biskajos įlanka. Pakrantės linijos ilgis 4964 km. Ispanija - antra pagal dydį Europos valstybė po Prancūzijos.

Plotas. 504 782 kv. km.

Klimatas. Didžioji Ispanijos dalis (pietų ir pietryčių) yra Viduržemio jūros klimatinėje zonoje (mediteraninis): karštos ir sausos vasaros ir švelnios ir drėgnos žiemos. Vidutinė sausio mėn. temperatūra - 10-12 °C , liepos - 26-28 °C. Šiaurės vakaruose ir šiaurėje klimatas jūrinis, šiltas. Vidutinė sausio mėn. temperatūra - 8-10 °C, liepos - 18-20 °C. Centrinėje šalies dalyje klimatas - kontinentinis, vidutinė sausio mėn. temperatūra - 1-5 °C, liepos - 24-26 °C.

Sostinė. Madridas - didžiausias šalies miestas.

Politinė sistema. Pilnas pavadinimas - Ispanijos Karalystė. Santvarka - konstitucinė monarchija. Valdžią šalyje dalijasi Karalius, dviejų rūmų Parlamentas ir Nacionalinis susirinkimas. Šalies vykdomąją valdžią sudaro Ministrų Taryba, kurią kontroliuoja Vyriausybės prezidentas (tapatinamas Ministrui pirmininkui), kurio kandidatūrą pasiūlius Karaliui išrenka Nacionalinis susirinkimas.
Administraciniu atžvilgiu šalis suskirstyta į 19 autonominių sričių, kurios apjungia 50 provincijų. Nepriklausoma valstybe Ispanija tapo 1492 m., išvijus maurus ir suvienijus šalį.
 
Pinigai. Ispanijos piniginis vienetas - Euras (EUR). Cirkuliuoja 5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų nominalo banknotai bei 1, 2, 5, 10, 20, 50 centų, 1 ir 2 eurų vertės monetos. Pinigus galima pasikeisti bankuose ir keityklose.

Gyventojai. Šalyje gyvena virš 40,4 milijonų gyventojų. Dauguma gyventojų (2/3) - ispanai, kitos etninės grupės - katalonai, galisai, baskai.

Kalbos. Valstybinė kalba - ispanų (kastilų). Atskiruose regionuose - katalonų, galisų, baskų.

Religija. Katalikai (98 %), kitos religijos - protestantizmas, judaizmas, islamas.

Laikas. Laiko juosta UTC+1. Vasaros laikas UTC+2.
 
 
Papildoma informacija :
Automobilio nuoma. Maljorkoje ir Kosta Bravoje bei Kosta Doradoje galima nebrangiai (25-70 EUR parai) išsinuomoti automobilį, tik reikia turėti pasą, vairuotojo pažymėjimą (vairavimo stažas ne mažesnis kaip vieneri metai ir būti vyresniam nei 21 metų. Reikalinga kreditinė kortelė arba piniginis užstatas. Penktadieniais ir išeiginėmis dienomis automobilių nuoma mažesnė. Maksimalus greitis miestuose - 50 km/val., keliuose - 90 km/val., autostradose - 120 km/val.

Valgiai. Ispanų virtuvė garsėja ne tik kaip viena geriausių pasaulyje, bet ir išsiskiria savo įvairove. Ispanų virtuvėje gausu žalumos, pomidorų, baklažanų, pipirų ir alyvuogių. Siūlome paragauti: paella - patiekalą iš ryžių ir daržovių su jūros gėrybėmis ir kapotos mėsos gabaliukais; gazpacho - šaltą sriubą; sobrasada - pikantišką dešrą; empanadillas - pyragaitį; tortillas - omletą su daržovėmis, sūriu, žaluma, svogūnais; ensaimadas - saldų Maljorkos pyragą.
 
Geriamas vanduo. Vandentiekio vandenį gerti nerekomenduojama, kadangi jis yra chloruotas. Patariama pirkti geriamą vandenį išpilstytą į butelius.

Imuno profilaktika. Privalomų skiepų keliautojams nėra. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo gydytoją arba skambinkite į "Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centrą" telefonu 8 5 2159273.

Pirkiniai. Pirkti įvairius gaminius ir prekes geriau didesniuose miestuose - Madride, Barselonoje, Valensijoje, Malagoje ir kt. El Corte Ingles - didžiausias parduotuvių tinklas Ispanijoje, čia, kaip sako patys ispanai, galima nusipirkti viską - nuo adatos iki lėktuvo. Nedidelėse parduotuvėse galima nusipirkti geros kokybės prekių už žymiai mažesnę kainą. Darbo laikas: nuo 9.00 iki 13.00 val. ir nuo 16.00 iki 20.00 val., šeštadieniais iki 12.00 val. Nuo 13.00 iki 16.00 val. - siesta.
 
Arbatpinigiai. Priimta duoti 5-10 % arbatpinigius nuo paskaičiuotos sumos padavėjams baruose ir restoranuose, kambarinėms viešbučiuose, taksi vairuotojams, gidams. Arbatpinigiai nėra privalomi, bet jeigu klientas liko patenkintas aptarnavimu - tai mandagumo ženklas.

Saugojimo kameros. Visus vertingus daiktus siūlome saugoti seife, tai leis jums jaustis saugiai. Daugumoje viešbučių seifą rasite kambaryje, kitu atveju jos bus registratūroje. Seifo nuoma nėra brangi, o užstatą jums gražins kai tik atiduosite seifo raktą. Pasą ir aviabilietą taip pat galite palikti seife.
 
Elektra. Elektros įtampa yra 125 V ir 220 V. reikėtų atkreipti dėmesį į instrukcijas, esančias voniose.

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos