Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 8d  / 7n nuo 2100 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa


 
VESTUVĖS ČEKIJOJE
Vestuvės, be abejo, vienas labiausiai jaudinančių ir romantiškiausių įvykių žmogaus gyvenime.
Todėl noras, kad vestuvės būtų įspūdingos, kupinos emocijų ir nepanašios į kitas šventes, yra natūralus. Tarp daugelio romantiškų pasaulio vietų PRAHA yra vienas iš tų nuostabių miestų,
kurie geriausiai atitinka šio įvykio svarbą ir iškilmes.
Vestuvės Prahoje išsaugojo ceremonijos žavesį ir grožį.
Tai išskirtinė ir nepamirštama šventė jaunavedžiams.
Net jeigu Jūs būsite dviese, Jūs niekada nebūsite vieniši.
Tūkstančiai turistų iš viso pasaulio būtinai pasveikins Jus įvairiausiomis kalbomis.


VESTUVĖS PRAHOJE
 
Vestuvės Senamiesčio Rotušėje
 
Vestuvės Prahoje – kas gali būti gražiau, spalvingiau ir nuostabiau? O tiksliau pačiame miesto centre, Čekijos sostinės širdyje. Jūsų vestuvių ceremonija vyks Senamiesčio Rotušėje – pagrindinėje miesto vestuvių salėje, skambant vargonų muzikai. Jus supanti senovės atmosfera  padarys šią nuostabią dieną  nepamirštama. Dauguma jaunavedžių jau pasirinko ir organizavo savo vestuves Prahoje.

 
Vestuvės Libenski (Libensky) pilyje  
Romantiškos vestuvės Libenski pilyje, viename iš seniausių ir paslaptingiausių Europos miestų – PRAHOJE. Apgaubta legendomis, mistinė ir   nepakartojamai romantiška Praha leis jums pasinerti į viduramžių atmosferą nenutolstant nuo dabarties. Ar Jus žinote, kad pravesti vestuvių ceremoniją senovinėje pilyje galima neišvažiuojant iš Prahos? Libenski pilis – rokoko stiliaus šedevras –
yra ant Vltavos upės kranto, apsupta nuostabaus parko. Ir tuo pačiu netoli miesto centro. Jūsų vestuvių ceremonija vyks prabangioje iškilmių salėje, išpuoštoje nuostabiomis freskomis, skambės vargonų muzika. Vestuvės senovinėje pilyje taps Jūsų laiminga šeimyninio gyvenimo pradžia! Vestuvės Libenski pilyje Prahoje – tai nelabai brangu ir tikrai nepakartojama
.
 
 
  Vestuvės Savivaldybės rūmuose
Savivaldybės rūmai – Prahos garsenybė, prabangūs  art nouveau stiliaus rūmai su savo nuostabiai apipavidalintomis ir turtingomis salėmis, išpuoštomis geriausių čekų menininkų  paveikslais ir lipdiniais, taps nuostabia Jūsų vestuvinių iškilmių dekoracija. Vestuvių diena bus laimingo bendro gyvenimo kelio pradžia.

 

 
Vestuvės Kaizerštejnski (Kaiserštejnský) rūmuose  
                        Pačioje Prahos širdyje, šalia garsiojo Karolio tilto yra puikūs baroko stiliaus Kaizerštejnski rūmai, kurie svetingai atvers Jums savo duris.
Jūsų vestuvių ceremonija Kaizerštejnski rūmuose vyks labai prabangiai Krikštolo salėje. Jūsų vestuvių diena bus ideali ir nepamirštama
 
  Vestuvės Letenski (Letensky) rūmuose
Romantiški rūmai Letnos parko sode. Šviesūs, elegantiški, atrodo, jie specialiai sukurti pabrėžti iškilmingą vestuvių ceremonijos grožį.
Jūsų vestuvių ceremonija vyks prabangioje salėje, išpuoštoje nuostabiomis freskomis, grojant vargonams. Vestuvės Letenski rūmuose taps laiminga Jūsų šeimyninio gyvenimo pradžia.
 
Vestuvės Chateu Liblice pilyje

Chateu Liblice pilis, vadinama barokinės pilių architektūros „perlu“, yra 40 km nuo Prahos. Pilį XVII a. pastatė garsus italų architektas Giovanis Batista Aliprandis. Neseniai pilis buvo renovuota. Jūsų vestuvių ceremonija vyks prabangioje marmuru dekoruotoje salėje.
 

Pastabos:

Kelionės trukmė 8 dienos / 7 nakvynės.
Kelionės data pagal individualų užsakymą.
Kelionės kaina pagal individualų užklausimą.

 

Apie šalį

   


Geografinė padėtis. Čekijos Respublika – valstybė Vidurio Europoje. Šiaurėje ribojasi su Lenkija, šiaurės vakaruose ir vakaruose su Vokietija, pietuose su Austrija ir Slovakija. Čekija susideda iš trijų istorinių žemių – Bohemijos, Moravijos ir Moravijos Silezijos. Aukščiausias taškas – Snežka (1602 m).

Plotas. 78 866 kv. km.

Klimatas. Čekija pasižymi švelniu žemyniniu klimatu. Sausis yra šalčiausias, o liepa šilčiausias mėnuo. Vasaros vėsios, o žiema šalta, debesuota, drėgna. Vidutinė metinė temperatūra +9° C. Vasaros vidutinė temperatūra +19°C, žiemos -1°C. Natūralus potvynių pavojus.

Sostinė. Praha (apie 1,2 mln. gyventojų).

Politinė sistema. Valstybė pagal 1992 metų konstituciją – respublika, valstybės vadovas – prezidentas, jis taip pat ir ginkluotųjų pajėgų vadas. Prezidentą renka parlamentas penkerių metų kadencijai. Įstatymų leidžiamoji valdžia – Parlamentas, sudarytas iš aukštųjų rūmų – Senato ir žemųjų – Deputatų rūmų. Vykdomoji valdžia – Ministrų Taryba, atskaitinga Deputatų Rūmams.
Administracinis suskirstymas. Čekija suskirstyta į 13 kraštų ir vieną sostinės teritoriją.

Gyventojai. Čekijoje gyvena apie 10,5 mln. gyventojų. Miestuose gyvena apie 74 % visų gyventojų.

Valiuta. Nacionalinė valiuta – Čekijos krona. Apyvartoje yra 100, 200, 500, 1000, 2000, 5000 banknotai ir 1, 2, 5, 10, 20, 50 kronų monetos.

Kalba. Valstybinė kalba yra čekų. Apie 28 % Čekijos gyventojų gali susikalbėti vokiškai, 24 % – angliškai ir 20 % – rusiškai.

Religija. Čekija yra viena iš mažiausiai religingų šalių Europoje. 59 % gyventojų yra agnostikai, ateistai, netikintys arba neorganizuoti tikintys, 26,8 % – Romos katalikai, 2,5 % – protestantai.

Laikas. Laiko juosta UTC +1. Vasaros laikas UTC +2.


 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos